«Сумно»: кількісний склад Комітету з питань свободи слова зменшився до п’яти депутатів

Кількісний склад Комітету з питань свободи слова зменшили із семи осіб до п’яти, зокрема, ліквідували посаду першого заступника голови комітету.Кількісний склад Комітету з питань свободи слова зменшили із семи осіб до п’яти, зокрема, ліквідували посаду першого заступника голови комітету.

Як повідомив під час чергового засідання Підготовчої депутатської групи з числа новообраних народних депутатів України, яке транслює телеканал ZIK, головуючий, голова партії «Слуга народу» Дмитро Разумков, дві політичні сили запропонували перевести своїх колег до інших комітетів, змінивши розмір комітетів та квотне представництво.

Так, Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування збільшився до 28 осіб. Натомість комітет з питань свободи слова зменшився до 5 осіб, так, представництво у ньому «Батьківщини» та «Європейської Солідарності» зменшилося до нуля.

Представник «Батьківщини» Андрій Кожем’якін зауважив, що політична сила хотіла б, щоб пані Альона Шкрум працювала в іншому комітету, та зініціював, щоб посаду першого заступника у Комітету з питань свободи слова замінити просто заступником, щоб у підсумку залишились голова, заступники та секретар.

Новообраний нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» Нестор Шуфрич, якого пропонують на посаду голови цього комітету, охарактеризував такі ініціативи словом «сумно». Він нагадав про напади на журналістів, зокрема, останній, що стався сьогодні на Харківщині, та закликав не зменшувати кількісний склад комітету, позаяк під час роботи Ради інші депутати захочуть працювати у ньому.